Sunday, 16 February 2014

Voyage

I was in Budapest yesterday as usual on weekdays. I love this city pretty much and now it was even more lovely because of weather which was pure perfection. I've met some cool people, visited some lovely places and bought some new clothes.
Včera som sa vrátila z milovanej Budapešte, zvyknem tam chodiť skoro každý víkend ak nemám na pláne niečo iné. No včera sa mi Budapešť zapáčila ešte viac kedže počasie bolo dokonalé, spoznala som nových ľudí, navšťívila som pár nových spotov a nakúpila som nejaké tie veci z nových kolekcií.
Here are my travel essentials, I have almost always this stuff in my bag (two shades of lipstick just in case:D) MAC powder and Lancome mascara, pen and usb, my iphone (obsession).
Tu sú pre mňa najpotrebnejšie veci ktoré pri cestovaní nosím stále v kabelke (rúž v dvoch odtieňoch len pre prípad :D) , MAC púder a Lancome špirála, pero a usb, môj iphone (závislosť).
And one more photo of me having this purple color on my head because it's the last one since I went back to brown. You will see in next post.
A posledná fotka mňa s fialovou na hlave pretože je posledná kedže som šla zas k prirodzenej hnedej. Uvidíde v najbližšom poste.
Share this post

8 comments :

 1. Replies
  1. na H&M boli trocha drahsie 50e ale su dost kvalitne :)

   Delete
 2. super článok :) čo zväčša robievaš v Budapešti? a kde bývaš ubytovaná? :) ešte nikdy som tam nebola!

  ReplyDelete
 3. Budapešť je veľmi krásne mesto!
  a top alá Alexander Wang <33

  ReplyDelete
 4. ty vlasy mas vazne super, bude mi to chybet

  ReplyDelete
 5. Budapest je uzasna, chodim tam pravidelne, a este som to nikdy nelutovala <3

  ReplyDelete
 6. omg ty boty z h&m jsou perfektní!<33

  ReplyDelete