Wednesday, 23 July 2014

July essentials

Rada by som sa s Vami podelila o tieto tipy na produkty ktoré som si zaobstarala za júl. Nieje to nič nové ale verte mi, že do kozmetiky sa investovať naozaj oplatí.
1. Je potrebné si podľa mňa minimálne raz za týždeň urobiť peeling na tvár a tento Dior je zatiaľ jednoznačne najlepší. Pred tým som používala Loccitane ktorý tiež stojí za zmienku.

2. Nehorázne ma začal nudiť tento môj klasický look s linkou na očiach. Veľmi dlho som zháňala telové a ružové matné tiene na oči. Tak som sa opýtala kozmetičku a poradila mi že konzistenciou sú tiene úplne podobné s líčkami. Tieto sú Guerlain. Je to super 2v1

3. Nové klasické Cassio hodinky, aj keď sa priznám že na 2355STORE majú taký neskutočne skvelý výber že bolo naozaj ťažké si vybrať. Ostala som pri klasike.

4. Taktiež tieto obyčajné zlaté náušnice sú najnovšie vecou, bez ktorej ani nevychádzam z bytu.

5. Všetci ma stále presviedčali že make-up je najlepšie nanášať štetcom, ja som naopak bola zástankyňou toho že je lepšie ho naniesť prstom. Moja tvrdohlavosť však ustúpila a dala som na radu iných. Povedala by som ale skôr že je to tak na rovnako.

6. Momentálne som na ceste do Budapešte a prikázala som Vanese aby mi zakázala kupovať hocijaký rúž na ktorý len pozriem. Tento som si kúpila pred týždňom, ale konzistenciou mi od Macu vyhovuje asi najmenej.
Share this post

7 comments :

 1. Mne sa ten rúž páči najviac a osobne si myslím, že ti musí hodne pasovať!! :)
  http://klaudiaduranova.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. skús stipple brush a už sa na prsty ani nepozrieš :D takýto som mala tiež a podľa mňa je na make-up najhorší, aj keď je naň určený

  ReplyDelete
 3. Tá maličká paletka dvojka vyzerá super a tak isto ten peeling :3

  ReplyDelete
 4. hodinky su top :)
  http://simonechanell.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 5. Ty hodinky jsou boží!:)
  vendysssworld.blogspot.cz/

  ReplyDelete