Tuesday, 8 July 2014

Ultimate wish list

Prestala som nakupovať vo veľkom už pred nejakým časom, pretože čím ďalej tým viac si na outfite alebo celkovom looku začínam všímať nekvalitné zošitie, látku alebo ak je niečo pokrčené. Tým pádom si toho radšej kúpim menej ale nech to aspoň vydrží a má to ako takú životnosť.

Veci ktoré som si pridala do tohto wishlistu sú pre mňa momentálne moje must čo sa týka tej materiálnej stránky.
1. Parfum by Killian - Neviem, nikdy pred tým som v rukách nemala krajšie vône a to mi verte že som do voňaviek celkom freak. Je dosť ťažké si vybrať tú pravú kedže sú dosť drahé a každá jedna má niečo do seba.

2. Chanel Sneakers - Áno, milujem tenisky :D krajšie som nevidela, sú krásne aj naživo a je to tá najpohodlnejšia topánka akú som na nohe mala. Farebných variacií je viac ale táto na fotke je moja fav.

3. Toto Moschino spodné prádlo. Najprv som chcela CK len ma dokáže poriadne odradiť keď sa v mojom okolí začne vyskytovať niečo príliš často a proste to pre mňa stratí čaro, tak som si našla toto.

BTW. Parfums by Killian nájdete v Pražskom obchode Ingregients v Jáchymovej ulici, kde sa však pravdepodobne zastavíte trošku dlhšie kedže je tam nesmierne množstvo vôní ktoré bežne nieje dostať v parfumériách. Určite si túto adresu zapíšte do diára.
Share this post

7 comments :

 1. Chanel tenisky, hmmm :)

  www.freckledstyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Chanel ♥

  http://klaudiaduranova.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. hned dnes tam zajdu. dik za tip

  ReplyDelete
 4. Pozývam Vás na môj nový blog o kráse, móde a o mojom živote !
  http://romanacserhelyi.blogspot.sk/

  ReplyDelete